#1 2010-11-22 17:20:02

 Apophnosis

Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 13
Punktów :   

Fuzja

Koledzy czy jesteście zainteresowanie fuzją z Sacrum Imperium Galactic Jest ich 16 co dało by podczas fuzji wysoki ranking
Ok pisali że wszystkie rangi zostaną zachowane czyli po staremu z nową nazwą .
Opinie Obowiązkowe !!!!!

Offline

 

#2 2010-11-22 19:02:18

mj7

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Fuzja

Jestem za !!!

Offline

 

#3 2010-11-22 19:05:32

 Thindur

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Fuzja

pomimo tak bardzo podobającej mi się koncepcji Ultramarines zgadzam sie na fuzję. W konciu tu chodzi o siłę a nie o ładą nazwę.. oby przyniosło nam to korzyści. Powiedz im że założyciel wyraził zgodę ale czekamy na opinie reszty członków zakonu.

Offline

 

#4 2010-11-22 19:38:41

 Lord FloRyjan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Fuzja

Mam dość ambiwalentny stosunek do tej fuzji. Z jednej strony zwiększenie liczby członków może przynieść korzyści np. lepsza wymiana  towarów (bo już ACSa nie zrobi na tej uni) z drugiej ogranicza ilość dostępnych farm No i nie w ilości siła a w sprawności jej członków ... a tych łatwiej z kolei wyselekcjonować z większej ilości kandydatów. W przeliczeniu na punkty na jednego członka to są niewiele lepsi od nas tak że nie mamy się czego wstydzić. Suma summarum "róbta co chceta" ... z moim lekkim na tak ... może być ciekawie


Powyższa opinia stanowi moją własność i nie może być kiedykolwiek wykorzystywana przeciw mnie. Ponadto zastrzegam sobie prawo do jej zmiany bez podania przyczyn.
Ewentualne wszelkie podobieństwo do osób lub zdarzeń prawdziwych jest zupełnie przypadkowe.

Offline

 

#5 2010-11-22 20:05:52

BORYGON

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Fuzja

jak dla mnie dobry pomysl. jak na razie daleko nam do potegi a wiec im nas wiecej tym lepiej

Offline

 

#6 2010-11-22 22:29:23

 Apophnosis

Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Fuzja

Ciesze się jak na razie z tak rażącego TAK , Czekam do jutrzejszego wieczora <Medytacji na ten temat poświecę > Rozstrzygnięcie decydujące za 2 dni .

Offline

 

#7 2010-11-23 00:25:04

 bzzym

Nowy użytkownik

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2010-11-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: Fuzja

Ja też jestem za, bo zawsze mieć więcej przychylnych sąsaidów

Offline

 

#8 2010-11-23 08:07:04

 Apophnosis

Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Fuzja

Oto Warunki jakie stawia zaprzyjaźniony sojusz
""W naszym sojuszu liczy się aktywność stąd, mamy zasady, które również przyjęlibyście na siebie:
- nieaktywni gracze na forum (a szczególnie nie zarejestrowani) zostaną usunięci z sojuszu (czas 1 tygodnia po dokonaniu fuzji
- gracze poniżej TOP 3000 pod koniec miesiąca zostaną usunięci z sojuszu (jedynie jakieś drobne różnice punktowe i głos sprzeciwu sojuszu, może uchronić taką osobę)
- gracze bez urlopów z 3 dniami nieobecności na koncie (w rzeczywistości 4-5, w przypadku dobrych graczy), również są usuwani
Co do Waszego wkładu, proponuję by było ujęte to w opisie sojuszu i jego historii. Chcę na pewno zachować nazwę Świętego Cesarstwa Galaktycznego i jako cesarstwo może składać się z wielu innych sojuszy. ""
Teraz trza wymyślić jakąś historie w sprawie fuzji UTM i SIG Jakieś pomysły ?

Offline

 

#9 2010-11-23 12:52:17

 Thindur

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Fuzja

spokojnie wodzu ja się tym zajmę ..  napiszę co trzeba

Offline

 

#10 2010-11-23 18:20:09

 Apophnosis

Administrator

Skąd: Oleśnica
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Fuzja

Rangi powszechne:
Tirus - najmłodszy członek sojuszu. Posiada tylko możliwość wysyłania wiadomości do innych członków. Awans zaraz po rejestracji na forum.
Veteran - zaufany członek sojuszu. Posiada wgląd w listę członków. Możliwość awansu po min. 3 dniach stażu i posiadaniu przynajmniej 50% średniej wartości punktów sojuszu.
Principies - podoficer. Posiada informację o statusie członków sojuszu. Możliwość awansu po min. 14 dniach stażu i posiadaniu przynajmniej średniej wartości punktów sojuszu.
Centurion - oficer. Posiada wgląd w listę rekrutów. Możliwy awans po 30 dniach stażu i byciem jednym z 5 najsilniejszych członków sojuszu.
Legat - dowódca liniowy, silny i zaufany członek sojuszu. Posiada możliwość przyjmowania nowych członków. Legat może awansować jedynie na wniosek rady sojuszu.

Rada sojuszu:
Dux - najniższy członek rady. Posiada prawo zarządzania sojuszem, nie może jedynie usuwać jego członków.
Rex - najwyższy członek rady. Posiada pełnię praw, nie może jedynie rozwiązać sojuszu. Jest prawą ręką Superior Rexa, czyli założyciela sojuszu. (zajęty)
Sojusz za 2h się rozwiązuje mamy fuzje !!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akanotsuki.pun.pl www.akshaykumar.pun.pl www.politologiamediaosw.pun.pl www.redmoondk.pun.pl www.v-grzenda.pun.pl